Dokonując zakupów w Perfumerii Diamonds mają Państwo do dyspozycji następujące formy płatności:

Płatność przy odbiorze - opłata kurierowi przy dostawie paczki.

Przelew po kliknięciu na klawisz ZAMÓW  nastąpi przekierowanie do wybranego banku w celu dokonania przelewu. Tytuł płatności oraz kwota są istotnymi elementami poprawnego zaksięgowania przelewu. Prosimy zatem nie zmieniać kwoty transakcji. W tytule przelewu należy wpisać numer zamówienia. Warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest wysłanie przelewu natychmiast po złożeniu zamówienia.

Szybkie płatności internetowe PayU to szybki i prosty sposób płacenia za zakupy w Internecie. Udostępniliśmy tę metodę płatności aby zapewnić państwu bezpieczeństwo i prędkość przeprowadzanych transakcji.
Forma płatności zbliżona jest do tradycyjnego przelewu bankowego, jednak przebiega o wiele szybciej w formie on-line.Przy płatnościach internetowych PayU możliwe jest również płacenie kartą kredytową.
 

Sklep nadaje przesyłki wyłącznie na terenie Polski firmą kurierską  DPD oraz Paczka w Ruchu w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Kurier DPD (przedpłata) 11 PLN

Kurier DPD (za pobraniem) 18 PLN

Paczka w Ruchu (przedpłata) 7,99 PLN

W przypadku wyboru opcji dostawy do Kupującego Sklep zobowiązuje się dokonać wysyłki w najkrótszym możliwym terminie.

Perfumeria Diamonds realizuje zamówienia od 1-5 dni roboczych z czego ponad 90% przesyłek dociera do naszych Klientów już po 1-2 dniach!

 

Numer konta bankowego: 14 1090 1753 0000 0001 3148 5184
 

W tytule przelewu należy podać numer zamówienia!

W przypadku zamowienia Paczki w Ruchu prosimy o podanie w uwagach punktu dostawy ,  przesyłki  za pobraniem muszą być to punkty - Kioski Ruchu z okienkiem, a nie partnerskie.